cupcakegirl12345
cupcakegirl12345
04-03-2017
Mathematics
contestada
Unit cost $6 for 10 pens
Respuesta :
KermitTheRebelFrog
KermitTheRebelFrog
04-03-2017
10 pens are six dollars.
Answer Link
Аноним
Аноним
04-03-2017
The answer is .60
or 60 cents.
$6 divided by 10 = .60 or 60 cents
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 82+ )
Otras preguntas
the graph below shows the distribution of students grades on their last math test. Based on the Empirical rule, what percent of students made.. *btwn 80 n 85 o
Square of the complex number (i - 2)?
Where did the Greeks believe that most gods lived
List all the commonwealth games mascots from 1982-2014
What were the reasons for the failure of the League Nations?
How do I solve for x? X+6x=56
Which ancient civilization is associated with the Twelve Tables, an extensive road system, and the poets Horace and Virgil?
Guess the mystery number.The number is greater then 10 and less then 18. The number is the sum of two identical odd numbers. What is the number? Show how you fo
simplify (1/x) + (1/(x+h)
the length L of a spring is given by L=(3/4)F + 5 where F is applied force. What force F will produce a length of 8?