MeIsBella
MeIsBella
03-12-2020
Mathematics
contestada
help me please, picture provided
Respuesta :
Palaciosjasmin74
Palaciosjasmin74
03-12-2020
Im sorry but can you scroll a bit lower cause i can’t see the numbers of the hourly rate
Answer Link
LoreOsw
LoreOsw
03-12-2020
Answer:
$1.50/hour
Step-by-step explanation:
6 ($) divided by 4 (hours) is 1.5 dollars/hour.
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 96+ )
Otras preguntas
what were two diseases that europeans brought to the new world that killed american indians
4. Bile salts from the gall bladder mix with fats to further break them down in a process called (Points : 2) A. enzymatic reaction. B. oxidation. C. emulsifica
Big stick" diplomacy stated that disorder in Latin America could force the United States to send its military into Latin American nations to protect American ec
what is the ratio to feet on a measuring tape
Which Amendment states that the rights in the U.S. Constitution are not the only rights that citizens possess? A. the Second Amendment B. the Fourth Amendment C
The House of Representatives is sometimes called the ________ because the representatives are elected from much smaller districts than Senators.
Apples cost $0.95 per pound and bananas cost $1.10 per pound. Brian bought a total of 10 pounds of apples and bananas for $9.95. Write a system to represent th
Marnie buys a piece of fabric 24 inches long.there is some damage to the material,so she has to cut off 2.25 inches.marnie has some lace border that she can sew
is 3/8 equivalent to 2/6
Situation in which the mother and father share authority.