To answer the question above, calculate the price per ounce of cereal of each local grocery stores
Save-Some-More    $0.33 / ounce
Save-The-Most      $0.28 / ounce
Spend-Less-Money   $0.27 / ounce
Cheap-Food         $0.3 / ounce
Thus, the final arrangement should be: (1) Spend - Less-Money, (2) Save-The-Most, (3) Cheap-Food, (4) Save-Some-More