selina67
selina67
01-04-2019
Mathematics
contestada
Help me plz I rly need this to be answered
Respuesta :
mira333333333
mira333333333
01-04-2019
Answer: the answer will be 2.5 if I did the math right. Hope this helps!
Step-by-step explanation:
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 91+ )
Otras preguntas
What's needed to know Right now we are doing unit 1 which is about tensions in ropes and weight and stuff about newtons. We are taking a test tomorrow and I st
can someone help me on this question! please! :)Evaluate the formula V= BH/3; B = 36 in.² and h = 11 in.
Kenji buys 3 yards of fabric for $7.47. Then he realizes that he needs 2 more yards. How much will the extra fabric cost?
How and where has oil, road development, mining, dams and agriculture contributed to local economic, political, and land use issues?
What is the connection between 2.3 times 6.9 and 6.9 divided by 2.3.
A. Rice costs $1.33 per kilogram. How much will 1.3 kg of rice cost? B. Milk costs $.71 per liter. How many liters can you buy with $3.00 C. How are part (a) a
can someone help me on this question! please! :)Evaluate the formula V= BH/3; B = 36 in.² and h = 11 in.
Estimate each quotient using compatible numbers.
Express 230 in scientific notation
8. Intrusive igneous rock bodies are called A. tephra. B. tectonics. C. cinder cones. D. plutons.